Asmens duomenų apsauga

Padedame įgyvendinti BDAR reikalavimus ir išvengti žvėriškų baudų

Aptarkime, kaip galime Jums padėti

Tai nemokama!

su IB JURE Privatumo politika

BDAR pažeidimas verslui gali kainuoti šimtus tūkstančių ir net milijonus eurų. Pasitarkime!

Gyvename naujame technologijų ir duomenų pasaulyje. Visgi, naujovėms žengiant į priekį, su privatumu, asmens duomenų tvarkymu ir apsauga susiję iššūkiai tik didėja. Kibernetinės atakos, itin griežti BDAR reikalavimai bei žvėriškos baudos kelia nerimą visoms įmonėms. Finansinių nuostolių ir reputacijos žalos rizika yra labai reali. 

Turime didelę patirtį konsultuodami klientus dėl asmens duomenų tvarkymo poreikių ir padėdami užtikrinti BDAR reikalavimus. Žengiame koja kojon su asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais, nuolat stebime ES ir Lietuvos institucijų išaiškinimus bei praktiką. Bendradarbiaudami su Jumis, siekiame maksimaliai sumažinti su asmens duomenų tvarkymu susijusią riziką, o jai kilus – imtis būtinų rizikos valdymo priemonių.

Teikiame aukštos kokybės teisines konsultacijas mažoms ir vidutinėms įmonėms bei pradedantiems verslininkams už prieinamą ir skaidrią kainą.

Kokios pagalbos Jums reikia?

Kokios pagalbos Jums reikia?

BDAR atitikties auditas

Atliksime asmens duomenų tvarkymo teisinį auditą, parengsime trūkumų sąrašą ir veiksmų planą trūkumams pašalinti.

BDAR atitikties dokumentai

Parengsime Jūsų verslui pritaikytus BDAR atitikties dokumentus – privatumo politikas, asmens duomenų tvarkymo taisykles, duomenų subjektų sutikimus ir kt.

Duomenų subjektų teisių įgyvendinimas

Padėsime išspręsti asmens duomenų subjektų prašymus, įgyvendinti BDAR numatytas jų teises.

Duomenų tvarkymo ir perdavimo sutartys

Parengsime asmens duomenų tvarkymo ir (ar) perdavimo sutartis, patarsime dėl Jūsų pasitelkiamų duomenų tvarkytojų ir (ar) duomenų gavėjų kontrolės ir atsakomybės, duomenų tvarkytojo teisių ir pareigų įgyvendinimo.

Duomenų saugos pažeidimai

Patarsime, kaip elgtis asmens duomenų pažeidimo atveju, parengsime reagavimo planus, padėsime apmokyti darbuotojus. Įvykus pažeidimui, padėsime vykdyti ataskaitų teikimo įsipareigojimus, atlikti tyrimą ir imtis šalinimo veiksmų.

Duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimai ir administraciniai ginčai

Patarsime, kaip elgtis sulaukus Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimo, įvertinsime administracinių aktų ir sankcijų pagrįstumą. Kilus pagrįstų abejonių dėl institucijų veiksmų ir sprendimų teisėtumo, ginsime Jūsų interesus teisme.

Advokatės patirtis asmens duomenų apsaugos srityje

Advokatė ne vienerius metus specializuojasi asmens duomenų apsaugos srityje, yra ėjusi didelės įmonės duomenų apsaugos pareigūnės pareigas.

Reikšmingiausi projektai:

Advokatė Inga Bartkevičiūtė

Inga Bartkevičiūtė

Advokatė

su IB JURE Privatumo politika

Susisiekime

Aptarkime, kaip galime Jums padėti.

Užpildykite užklausą ir mes netrukus su Jumis susisieksime

Susisiekime

Užpildykite informaciją žemiau ir mes netrukus su Jumis susisieksime

su IB JURE Privatumo politika
Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!