Darbo teisė

Padedame organizuoti darbo santykius taip, kad darbuotojų skundų ir ginčų būtų kuo mažiau

Aptarkime, kaip galime Jums padėti

Tai nemokama!

su IB JURE Privatumo politika

Apsisaugokite nuo darbo ginčų ir baudų

Teisės normų, reglamentuojančių darbo santykius, užimtumą ir saugą, yra daug ir jos nuolat keičiamos. Tad natūralu, kad darbdaviams yra sudėtinga jas tinkamai įgyvendinti.

Mes galime padėti organizuoti darbą taip, kad iki minimumo sumažėtų daug laiko ir pinigų kainuojančių darbuotojų pretenzijų, darbo ginčų, bei, kad būtų išvengta administracinių baudų dėl darbo įstatymų pažeidimų. 

Mūsų žinios ir ilgametė patirtis darbo teisės srityje taip pat bus vertinga kuriant strategijas, kai susidariate su rimtomis situacijomis, tokiomis kaip darbo drausmės pažeidimai, nelaimingi atsitikimai darbe, etatų mažinimas ir kt.

Kokios pagalbos Jums reikia?

Kokios pagalbos Jums reikia?

Parengsime sklandžiam ir teisėtam darbo organizavimui reikalingus dokumentus: darbo sutarties formą, darbo tvarkos taisykles, susitarimą dėl visiško žalos atlyginimo, pareiginius nuostatus, darbuotojų asmens duomenų saugojimo politiką ir kt.

Patarsime visais įdarbinimo, darbo organizavimo, darbo ir poilsio laiko, komandiruočių, darbo apmokėjimo, darbo sutarties pakeitimo, nutraukimo ir kitais individualių darbo santykių klausimais.

Patarsime drausminės ar materialinės atsakomybės klausimais, padėsime tinkamai atlikti vidinius tyrimus dėl darbo pareigų pažeidimo ar darbuotojo padarytos žalos, įgyvendinti drausminės ar materialinės atskomybės fiksavimo ir taikymo procedūras.

Parengsime dokumentus, būtinus užtikrinti Jūsų verslo apsaugą nuo neteisėto konfidencialios informacijos atskleidimo, nesąžiningo darbuotojo konkuravimo, o esant pažeidimui, padėsime apginti Jūsų interesus.

Padėsime organizuoti darbo tarybų ar kitų darbuotojų atstovų rinkimo procesą, spręsti su darbuotojų atstovais kylančius klausimus, atstovausime Jus derybose dėl kolektyvinės sutarties.

Patarsime kaip tinkamai įgyvendinti darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus. Įvykus nelaimingam atsitikimui, konsultuosime ir atstovausime Jūsų interesus, kad neigiamos pasekmės būtų kuo švelnesnės.

Padėsime geranoriškai išspręsti darbo ginčo situaciją, o nesant galimybės susitarti, atstovausime Jūsų interesus darbo ginčų komisijoje ar teisme.

Atliksime Jūsų įmonės darbo santykius reglamentuojančių dokumentų patikrinimą, pateiksime išsamias išvadas ir rekomendacijas, kad ateityje išvengtumėte ginčų su darbuotojais ar sankcijų dėl darbo įstatymų pažeidimų.

Advokatė Inga Bartkevičiūtė

Inga Bartkevičiūtė

Advokatė

Advokatės patirtis darbo teisės srityje

Daug metų dirbusi didžiausiam Lietuvos darbdaviui, advokatė įgijo didelę patirtį darbo teisės ir darbo saugos srityje.

Advokatė yra padėjusi išspręsti daugybę ikiteisminių ir teisminių darbo ginčų, organizuoti darbo tvarką, apmokėjimą, darbo laiko režimą, parengusi dešimtis darbo tvarkų, politikų ir procedūrų. 

Reikšmingiausi projektai:

su IB JURE Privatumo politika

Susisiekime

Aptarkime, kaip galime Jums padėti.

Užpildykite užklausą ir mes netrukus su Jumis susisieksime

Arba paskambinkite mums

Susisiekime

Užpildykite informaciją žemiau ir mes netrukus su Jumis susisieksime

su IB JURE Privatumo politika

Arba paskambinkite mums

Jums gali būti įdomu

Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!