Įmonių teisinis aptarnavimas

Kvalifikuotas teisinis patarėjas padeda apsaugoti ir auginti Jūsų verslą

Aptarkime, kaip galime Jums padėti

Tai nemokama!

su IB JURE Privatumo politika

Integruokite advokatą į savo komandą!

Abonentiniai teisinio aptarnavimo planai  suteikia galimybę mažoms ir vidutinėms įmonėms patenkinti jų verslo teisinius poreikius ir kontroliuoti teisines išlaidas. 

Prenumeruodami Jums tinkamą planą, nuolat šalia turėsite kvalifikuotą patarėją teisiniais klausimais ir lengvai bei greitai gausite profesionalią advokato pagalbą už prieinamą fiksuotą kainą.

Reikia pasirašyti sutartį ir turite abejonių, ar ji tinkamai apsaugo Jūsų interesus? Arba gavote teisinį dokumentą ir nežinote kaip elgtis? Siųskite juos mums ir gaukite kvalifikuotą vertinimą! Reikia nuomonės, konsultacijos ar patarimo klausimais, susijusiais su Jūsų verslu? Parašykite mums užklausą arba suplanuokite pokalbį telefonu vos per kelias minutes!

Koks teisinio aptarnavimo planas Jums tinkamiausias?

Verslo pradžiai

200 Mėnesiui

(Suteikiamų paslaugų vertė -

virš 300 €)

 • NERIBOTAS kiekis „blitz“ konsultacijų telefonu ar el. paštu
 • Dokumentų peržiūra: 4 dokumentai iki 5 psl. ARBA 2 dokumentai nuo 5 iki 10 psl. per mėnesį
 • Ketvirčio strateginė vertinimo sesija (iki 1 val.) *
 • 10 % nuolaida į planą neįeinančioms mūsų paslaugoms

* suteikiama, jei planą prenumeruojate ne trumpesniam, kaip 3 mėn. laikotarpiui

Augantiems

400 Mėnesiui

(Suteikiamų paslaugų vertė -

virš 550 €)

 • NERIBOTAS kiekis „blitz“ konsultacijų telefonu ar el. paštu
 • Dokumentų peržiūra: 4 dokumentai iki 5 psl. ARBA 2 dokumentai nuo 5 iki 10 psl. per mėnesį
 • Dokumentų parengimas: 2 dokumentai iki 5 psl. ARBA 1 dokumentas nuo 5 iki 10 psl. per mėnesį
 • Ketvirčio strateginė vertinimo sesija (iki 1 val.) *
 • 1 strateginė teisinė konsultacija iki 1 val. per ketvirtį *
 • 15 % nuolaida į planą neįeinančioms mūsų paslaugoms

* suteikiama, jei planą prenumeruojate ne trumpesniam, kaip 3 mėn. laikotarpiui

Intensyvus

800 Mėnesiui

(Suteikiamų paslaugų vertė -

virš 1000 €)

 • NERIBOTAS kiekis „blitz“ konsultacijų telefonu ar el. paštu
 • Dokumentų peržiūra: 8 dokumentai iki 5 psl. ARBA 4 dokumentai nuo 5 iki 10 psl. per mėnesį
 • Dokumentų parengimas: 4 dokumentai iki 5 psl. ARBA 2 dokumentai nuo 5 iki 10 psl. per mėnesį
 • Ketvirčio strateginė vertinimo sesija (iki 2 val.) *
 • 1 strateginė teisinė konsultacija iki 1 val. per mėnesį
 • 20 % nuolaida į planą neįeinančioms mūsų paslaugoms

* suteikiama, jei planą prenumeruojate ne trumpesniam, kaip 3 mėn. laikotarpiui

klausimai - atsakymai apie teisinio aptarnavimo paslaugą

Tai yra greita konsultacija, nereikalaujanti išsamios situacijos ar dokumentų analizės. „Blitz“ konsultacija puikiai tinka tais atvejais, kai Jums kyla klausimų dėl tam tikroje situacijoje taikomų įstatymų arba, kai prieš priimdami sprendimus, norite įsitikinti, kad viską darote teisingai.

„Blitz“ konsultacijas teikiame nuotoliniu būdu – el. paštu ar skambučiu, kurį paprastai suplanuosite klientų savitarnos portale, atsižvelgiant į laisvus laikus.

Tai yra teisinė konsultacija, apimanti išsamią situacijos ar dokumentų analizę, po kurios pateikiame teisines įžvalgas ir patarimus, kaip elgtis toliau. Strateginė konsultacija reikalinga tais atvejais, kai, pavyzdžiui, ketinate įgyvendinti naują verslo projektą, susiduriate su potencialia teisinio ginčo situacija ir pan.

Strategines konsultacijas teikiame vaizdo skambučiu arba atvykdami į Jūsų biurą Vilniaus mieste.

Strateginė vertinimo sesija yra skirta pažinti Jūsų verslą, aptarti Jūsų verslo teisinius poreikius, numatyti potencialias rizikas ar problemas, suplanuoti reikalingus prevencijos veiksmus. Tuo mes siekiame pritaikyti mūsų paslaugas Jūsų verslo poreikiams ir suteikti Jums kuo didesnę vertę.

Strateginę vertinimo sesiją vykdome vaizdo skambučiu arba atvykdami į Jūsų biurą Vilniaus mieste.

Planai apima teisinių dokumentų iki 10 puslapių peržiūrą ir teisinį vertinimą pasirinkto plano ribose. Tai gali būti komercinės ar vartojimo sutartys, darbo santykių dokumentai, vidinės taisyklės, valdymo dokumentai (akcininkų susirinkimų ar valdybos posėdžių protokolai), o taip pat Jūsų gautos pretenzijos, institucijų raštai ir pan.

Peržiūrėdami sutartis ir vidinius teisinius dokumentus, mes pateikiame teisinio vertinimo išvadas, įžvalgas ir pasiūlymus, kaip dokumentą tobulinti. Peržiūrėdami pretenzijas ar institucijų raštus, mes pateikiame įžvalgas dėl galimų teisinių pasekmių ir patarimus, kaip elgtis toliau.

Planai apima teisinių dokumentų iki 10 puslapių parengimą pasirinkto plano ribose. Tai gali būti komercinės ar vartojimo sutartys, pretenzijos, darbo santykių dokumentai, vidinės taisyklės, valdymo dokumentai (akcininkų susirinkimų ar valdybos posėdžių protokolai) ir pan.

Planai neapima procesinių dokumentų (ieškinių, atsiliepimų, skundų ir pan.) rengimo.

Trumpas atsakymas – ne. Planai apima pagrindines teisines paslaugas ir apsaugą Jūsų verslui. Visgi, natūralu, kad gali būti teisinių situacijų, kurių abonentinis planas neapima.

Pvz. planai neapima procesinių dokumentų rengimo, atstovavimo teisme, institucijose, derybose. Taip pat neapima projektinės teisinės veiklos, kaip, pavyzdžiui, įmonių steigimas, reorganizavimas, įmonės veiklos ar jos srities teisinis auditas ir pan. Šiuos klausimus padėsime Jums išspręsti už papildomą mokestį, suteikdami reikšmingą nuolaidą nuo mūsų įkainių, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto plano.

Taip pat planai neapima tų paslaugų, kurių mes apskritai neteikiame, specializuodamiesi tik verslo teisės srityje. Jei Jums kiltų tokių paslaugų poreikis, mes pasistengsime nukreipti Jus į kitą advokatą, kuris galėtų Jums padėti.

Suprantame, kad šiuolaikiniame verslo pasaulyje viskas gali greitai pasikeisti. Jei verslo poreikiai padidėja ar sumažėja, tiesiog susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų plano pakeitimą. Plano keitimas galimas nuo sekančio mėnesio pirmos dienos.

Taip. Visų planų prenumeratos atnaujinamos kiekvieną mėnesį ir Jūs neįsipareigojate tęsti prenumeratą ilgesniam, nei vieno mėnesio laikotarpiui. Jei nuspręsite nebetęsti prenumeratos, ji baigsis paskutinę einamojo mėnesio dieną.

Visgi, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios plano paslaugos (strateginė vertinimo sesija, strateginė konsultacija plano „Augantiems“ prenumeratoriams) suteikiamos tik tuo atveju, jeigu planas prenumeruojamas ne trumpiau, kaip 3 mėnesius. Jeigu prenumeratą tęsiate trumpiau, šių paslaugų nesuteiksime, o jeigu jos jau yra suteiktos – išrašysime Jums papildomą sąskaitą.

Plano prenumeratos mėnesinis mokestis mokamas iš anksto, už ateinantį mėnesį.

Jeigu mokestis laiku nesumokamas, prenumerata gali būti nutraukta.

Peržiūrėkite aukščiau pateiktus planų aprašymus ir pasirinkite planą, atitinkantį dabartinius ar artimiausio laikotarpio Jūsų verslo poreikius. Tuomet susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums galutinai nuspręsti, koks planas Jums tinka labiausiai, taip pat suteiksime išsamią informaciją apie tolimesnius veiksmus ir mūsų bendradarbiavimą.

Naujus klientus paprastai prijungiame kiekvieno mėnesio pradžioje, atsižvelgiant į mūsų apkrovimą. Mes norėtume priimti visus naujus klientus, visgi, siekdami suteikti tik aukštos kokybės paslaugas, naujų klientų skaičių per mėnesį ribojame.

su IB JURE Privatumo politika

Susisiekime

Aptarkime, kaip galime Jums padėti.

Užpildykite užklausą ir mes netrukus su Jumis susisieksime

Arba paskambinkite mums

Susisiekime

Užpildykite informaciją žemiau ir mes netrukus su Jumis susisieksime

su IB JURE Privatumo politika

Arba paskambinkite mums

Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!