Vartotojų teisės ir reklama

Patariame reklamos reguliavimo, produktų ir paslaugų saugos, kokybės, vartotojų teisių užtikrinimo klausimais

Aptarkime, kaip galime Jums padėti

Tai nemokama!

su IB JURE Privatumo politika

Baudos už vartotojų klaidinimą siekia šimtus tūkstančių eurų. Pasitarkime!

Reklama ir rinkodara yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis. Globalizacija, besikeičiantys vartotojų įpročiai, naujos technologijos sparčiai keičia reklamos veidą bei būdus, kaip verslas pasiekia savo tikslinę auditoriją.

Vartotojų teisių apsaugą ir reklamą reglamentuojantys teisės aktai vystosi vis griežtėjančio reguliavimo ir didėjančių baudų linkme. Tad, norint sėkmingai veikti B2C (verslas-vartotojui) sektoriuje, būtinos išsamios ir gilios praktinės teisės žinios. 

Mes esame sukaupę didelę patirtį ir sėkmingai padedame B2C sektoriuje veikiantiems klientams ne tik suprasti norminę aplinką, tačiau ir užtikrinti, kad teisiniai reikalavimai būtų nuosekliai įgyvendinami.

Patariame visais reklamos reguliavimo, produktų ir paslaugų kokybės ir saugos, vartotojų teisių užtikrinimo klausimais. Taip pat padedame santykiuose ir ginčuose su vartotojais ir kontroliuojančiomis institucijomis.

Kokios pagalbos Jums reikia?

Kokios pagalbos Jums reikia?

Patarsime reklamos teisės ir atitikties klausimais, įvertinsime Jūsų reklamos ir rinkodaros kampanijų teisėtumą.

Suteiksime konsultacijas vartotojų teisių, sąžiningos komercinės veiklos ir iš to kylančios atsakomybės klausimais, padėsime išspręsti su vartotojais kylančius ginčus.

Padėsime įgyvendinti tinkamo kainų nurodymo reikalavimus, tinkamai paruošti ir paskelbti informaciją apie nuolaidas ir akcijas

Padėsime įgyvendinti produktų ir paslaugų kokybės, saugos, ženklinimo ir tinkamo vartotojų informavimo reikalavimus.

Patarsime prekybos alkoholio ar tabako produktais klausimais, padėsime prekybos ir rinkodaros veiklą vykdyti nepažeidžiant nustatytų reikalavimų.

Patarsime, kaip elgtis sulaukus institucijų patikrinimo, įvertinsime administracinių aktų ir sankcijų pagrįstumą. Kilus pagrįstų abejonių dėl institucijų veiksmų ir sprendimų teisėtumo, ginsime Jūsų interesus teisme.

Advokatės patirtis vartotojų teisių ir reklamos srityje

Advokatė ilgą laiką teikė teisines paslaugas mažmeninės prekybos sektoriui. Todėl gerai išmano prekybą, paslaugas, vartotojų teises ir reklamą reglamentuojančius teisės aktus, puikiai žino B2C sektoriaus realijas ir jo veikloje kylančius iššūkius.

Reikšmingiausi projektai:

Advokatė Inga Bartkevičiūtė

Inga Bartkevičiūtė

Advokatė

su IB JURE Privatumo politika

Susisiekime

Aptarkime, kaip galime Jums padėti.

Užpildykite užklausą ir mes netrukus su Jumis susisieksime

Arba paskambinkite mums

Susisiekime

Užpildykite informaciją žemiau ir mes netrukus su Jumis susisieksime

su IB JURE Privatumo politika

Arba paskambinkite mums

Jums gali būti įdomu

Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!