Sutartys ir komercinė teisė

Dirbame, kad Jūsų santykiai su klientais, tiekėjais ir sutarčių partneriais vystytųsi kuo sklandžiau ir pelningiau

Aptarkime, kaip galime Jums padėti

Tai nemokama!

su IB JURE Privatumo politika

Apsaugokite savo verslą - patvirtinkite susitarimus raštu!

Tinkamas sandorių ir susitarimų įforminimas gali padėti išvengti problemų, susijusių su Jūsų verslu.

Kvalifikuotai ruošiame ir peržiūrime verslo sutartis, atstovaujame ir deramės dėl jų sąlygų, kad Jūsų santykiai su klientais, tiekėjais ar partneriais vystytųsi kuo sklandžiau ir pelningiau. Taip pat galime būti naudingi, jei kiltų ginčų ar problemų.

Suprantame, kaip svarbu vertinant sandorį atsižvelgti į optimalias komercines galimybes. Tad visuomet siekiame, kad sutartis pirmiausia padėtų įgyvendinti verslo tikslus, tuo pačiu prisiimant tik minimalią ar priimtiną riziką.

Kokios pagalbos Jums reikia?

Kokios pagalbos Jums reikia?

Sutarčių rengimas ir teisinis vertinimas

Paruošime Jūsų verslui reikalingas ir Jūsų interesus apsaugančias sutartis, atliksime teisinį Jūsų sutarčių ar jų projektų vertinimą, įvertinsime Jums tenkančias rizikas, pateiksime pastabas ir pasiūlymus.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS >>

Sutarčių vykdymas, pakeitimas ar nutraukimas

Įvertinsime sutartimi šalių prisiimtus įsipareigojimus, patarsime dėl jų vykdymo, pakeitimo, sutarties nutraukimo, atstovausime Jūsų interesus derybose.

Ginčai dėl sutarčių vykdymo, nutraukimo ir kiti

Teismo ir ne teismo tvarka padėsime Jums išspręsti ginčus dėl sutartinių įsipareigojimų pažeidimo, sutarčių vykdymo, nutraukimo, sąlygų pakeitimo, sandorių nuginčijimo ir kt.

Pagalba atgaunant skolas

Padėsime atgauti skolas, parengsime ir pateiksime skolininkui pranešimus, pretenzijas, padėsime susitarti dėl priimtinų skolos grąžinimo terminų ir sąlygų, esant poreikiui, atstovausime teisme.

Advokatė Inga Bartkevičiūtė

Inga Bartkevičiūtė

Advokatė

Advokatės patirtis sutarčių ir komercinės teisės srityje

Daugelį metų dirbusi didžiajam verslui, advokatė puikiai išmano vidinę verslo „virtuvę”, iš komercinių verslo santykių kylančias teisines rizikas ir iššūkius keliančias situacijas.

Advokatė yra parengusi ir peržiūrėjusi šimtus komercinių sutarčių, atstovavusi dešimtyse komercinių derybų, gynusi iš sutarčių kylančius verslo interesus teisme.

Advokatė taip pat yra dalyvavusi stambiuose komerciniuose projektuose, padėdama užtikrinti jų tinkamą įgyvendinimą ir parengdama teisinius dokumentus. Reikšmingiausi projektai:

su IB JURE Privatumo politika

Susisiekime

Aptarkime, kaip galime Jums padėti.

Užpildykite užklausą ir mes netrukus su Jumis susisieksime

Susisiekime

Užpildykite informaciją žemiau ir mes netrukus su Jumis susisieksime

su IB JURE Privatumo politika
Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!