Apie mus

Dirbame, kad padėtume Jūsų verslui augti, išvengiant brangių teisinių problemų

IB JURE

Advokatės Ingos Bartkevičiūtės kontora

Advokatės Ingos Bartkevičiūtės kontora IB JURE įsteigta, kad smulkusis ir vidutinis verslas turėtų galimybę pasinaudoti profesionalia, praktiška ir prieinama advokato pagalba

Nesvarbu, ar versle esate 20 metų, ar ruošiatės kurti savo pirmąjį startuolį, teisiniai klausimai gali lengvai įtakoti Jūsų planus. Mūsų palaikymas, žinios ir patarimai yra vertingas partneris Jūsų verslo kelyje.

Teikiame paslaugas daugelyje verslo teisės sričių. Norite išvengti klaidų steigiant ar įgyjant verslą? Įgyvendinant naują verslo projektą? Nesusipratimų ir ginčų su tiekėjais, klientais, sutarčių partneriais? Baudų asmens duomenų apsaugos srityje? Norite apsaugoti savo prekės ženklą? O gal susidūrėte su teisiniu ginču? Esame pasirengę padėti šiais klausimais ir dar daugiau!

Orientuojamės į ilgalaikius, abipusiu pasitikėjimu pagrįstus santykius su Jumis ir didelį dėmesį skiriame Jūsų verslo specifikos bei poreikių pažinimui. Tai mums leidžia pasiūlyti individualius sprendimus, padėsiančius įgyvendinti Jūsų verslo tikslus ir pasiekti norimą rezultatą. O taip pat – anksti išsiaiškinti ir valdyti teisines rizikas, kad jos netaptų brangiomis teisinėmis problemomis.

Žinome, kad Jums svarbi gaunama vertė, o ne teisininko, sprendžiant Jūsų klausimą, sugaištas laikas. Todėl daugeliui mūsų paslaugų taikome fiksuoto mokesčio kainodarą ir visuomet prieš pradėdami darbą (ne po jo!) su Jumis aptariame, kiek tai kainuos. Taip Jūs iš anksto žinote, kiek turėsite mokėti, ką už tai gausite, ir išvengiate nemalonių netikėtumų sąskaitose.

Jūsų patogumui ir siekdami apsaugoti Jūsų informaciją, įdiegėme interaktyvų, 24/7 veikiantį Kliento portalą. Kliento portale galite užsakyti paslaugas tiesiai iš Jūsų biuro, stebėti Jūsų projektų vykdymo eigą, saugiai įkelti ir gauti dokumentus, peržiūrėti ir apmokėti teisinių paslaugų sąskaitas ir dar daugiau!

Pradėti ir vystyti verslą nebūtinai turi būti sunku. Mes dirbame su Jumis, kad pašalintume teisinę painiavą, o Jūs galėtumėte daryti tai, ką darote geriausiai.

Darbo su mumis procesas

 • Jūsų užklausa

  Pateikiate mums užklausą žinute arba užsakote nemokamą įvadinę konsultaciją telefonu. Jei reikia išsamiau suprasti Jūsų klausimą, mes galime paprašyti pateikti daugiau informacijos.​

 • Įvadinė konsultacija

  Žinute ar telefonu atsakome, kaip galime Jums padėti, taip pat aptariame, kiek kainuos mūsų paslaugos. Įvadinė konsultacija Jums nieko nekainuoja ir Jūs laisvi nuspręsti, ar norite dirbti su mumis.

 • Paslaugų užsakymas

  Jei nusprendžiate dirbti su mumis, pasirašome kliento aptarnavimo dokumentus, jei reikia, sumokate avansinį paslaugos mokestį.

 • Darbas ir rezultatas Jums

  Darbą atliekame sutartomis sąlygomis ir už sutartą kainą. Kliento paskyroje Jūs galite nuolat matyti Jūsų projekto ir užduočių eigą, bendrauti su mumis, patogiai įkelti ir gauti dokumentus, peržiūrėti ir apmokėti sąskaitas.

Pradėkime jau šiandien!​

Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!