TEISINĖ IŠLYGA

Šios interneto svetainės turinys yra pateikiamas bendraisiais informaciniais tikslais ir nėra bei negali būti laikomas profesionalia advokato konsultacija. Jūsų naršymas svetainėje ar naudojimasis joje esančiais laisvai prieinamais resursais nesukuria advokato ir kliento santykio su mumis.

Kiekviena situacija yra individuali, tad kvalifikuotus teisinius patarimus teikiame tik individualios konsultacijos metu, išsamiai įvertinę visas reikšmingas aplinkybes.

Dedame pastangas, kad svetainėje pateikiama informacija būtų nuolat atnaujinama, tačiau nežadame ir negarantuojame, kad informacija yra išsami ar aktuali, ypatingai atsižvelgiant į besikeičiantį teisinį reglamentavimą.

Jūs neturėtumėte priimti sprendimų remdamiesi vien svetainėje pateikta informacija ir nesikreipdami dėl individualaus advokato patarimo. Mes neprisiimame atsakomybės už bet kokias teisines ar kitas pasekmes, kurios galėtų kilti Jums naudojant svetainėje pateiktą informaciją.

Svetainėje pateikta informacija ir kitas turinys yra Advokatės Ingos Bartkevičiūtės kontoros IB JURE nuosavybė ir jo publikavimas kituose šaltiniuose galimas tik pateikiant aiškią nuorodą į mus ir mūsų svetainę.

Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!