Apie Ingą

Virš 14 metų patirties verslo teisės srityje

Inga Bartkevičiūtė

Advokatė, Kontoros steigėja

Sveiki, aš Inga. Malonu susipažinti!

Esu verslo teisininkė, advokatė, sukaupusi daugiau kaip 15 metų patirtį teikiant visapusiškas, proaktyvias teisines paslaugas verslui, tiek kaip įmonės vidaus teisininkė, tiek kaip išorinė teisės konsultantė.

Iki įsteigiant savo kontorą, didžiąją karjeros dalį mano pagrindiniu klientu ir darbdaviu buvo viena didžiausių Lietuvoje verslo organizacijų – MAXIMA LT, UAB ir jos susijusios bendrovės. Šioje įmonėje aš užaugau nuo teisininko asistentės iki Teisinių paslaugų departamento direktorės. Taip pat ilgą laiką dirbau advokatų kontoroje „Freidenzon, Kojala ir partneriai“, kur teikiau kompleksines teisines paslaugas smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Darbas reiklioje ir dinamiškoje verslo aplinkoje išugdė stiprią orientaciją į verslo poreikius, gilų supratimą apie versle kylančius teisinius iššūkius. Žaviuosi verslu ir mėgstu dirbti su juo. Gera stebėti, kaip, atrodo, iš nieko gimsta ambicingi verslo projektai, inovatyvūs produktai ir paslaugos, kuriama vertė. Ir, be abejo, džiaugiuosi, kad savo žiniomis, patirtimi ir patarimais galiu būti to dalimi.

Nesu iš tų teisininkų, kurie į dažną verslo iniciatyvą atsako „NE, to daryti negalima”. Tikiu, kad iš esmės nėra blogų verslo tikslų, yra tik netinkami jų įgyvendinimo būdai. Tad net jei Jūsų pirminis planas teisiniu požiūriu nėra korektiškas, mano pareiga ne tik Jus įspėti, tačiau ir pasiūlyti Jums sprendimus, padėsiančius įgyvendinti verslo idėjas kitu, tinkamu būdu.

Suraskime tinkamus būdus ir pasiekime Jūsų verslo tikslus kartu?

Pagrindinės praktikos sritys

Įmonių teisė, komercinė ir sutarčių teisė, darbo teisė, rinkodaros (reklamos) teisė, asmens duomenų apsauga, verslo ginčai

Kalbos

Lietuvių, anglų, rusų

Išsilavinimas

Teisės magistras, Vilniaus universitetas, Teisės fakultetas, 2005 m.

Pomėgiai

Kelionės, kalnų turizmas, alpinizmas

Scroll to Top
Užduoti klausimą advokatei

Tai nemokama!